Narpara Hakkında

Narpara’yı kurarken; çalışanların özgür ve mutlu, kurumların kazançlı olduğu bir iş dünyası hayal ettik. Kurumların iş yükününün azaldığı, çalışanların refah düzeylerinin yükseldiği bir platformda herkesin yüzünün gülmesini istedik. Narpara’nın; kurumların ve çalışanların aynı çatı altında olmaktan gurur duydukları ve bir bütün olduklarını daima hissetikleri bir sistemi temsil etmesini diledik.

Bu ideallerle iş dünyasının takdir, teşvik, ödül sistemleri ve çalışan yan hakları ihtiyaçları doğrultusunda ilk adımımızı attık. Sektöründe lider ve saygın markalar ile iş ortaklığımızı oluşturduk. Giyimden kozmetiğe, yiyecekten elektroniğe binlerce ürünün seçilebildiği kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir dünya yarattık.

Kurumlara ücretsiz olarak hazır bir teknolojik altyapı ve platform oluşturduk. Operasyonel ve lojistik kolaylık, maliyet avantajı, düzenli raporlama ve basit muhasebe süreci ile kurumsal müşteri memnuniyetini ilke edindik.

Tam düşlediğimiz gibi “kurumların kazançlı, çalışanların mutlu” olduğu Narpara platformunda sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Narpara; birlikte çalıştığı kurumları rakiplerinden farklılaştıracak, sektörlerinde ön plana çıkaracak özel çözümler üretmek için işbirliğine hazır.

Teknolojik yeniliklerin art arda hizmetinize ve kullanımınıza sunulacağı özel kurumların çalışanlarının da çok özel olduğu bu ayrıcalıklı platformda;hızlı, güvenilir, modern, kaliteli bir hizmet anlayışına siz de hazır mısınız?

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Narpara Nedir?